top of page

İade-Değişim Politikamız

Değerli Müşterilerimiz,

Sizin memnuniyetiniz bizim için önceliklidir. Bu nedenle, iade ve değişim sürecimizi size en rahat ve şeffaf şekilde sunmak istiyoruz.

İade ve Değişim süreci

İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünler için Whatsapp müşteri hizmetleri veya Instagram DM üzerinden bizimle iletişime geçmeniz önceliklidir. Bizimle iletişime geçmeden iade talebi oluşturamayacaksınız. İhtiyacınız olacak kargo ve iade bilgileri ancak müşteri hizmetlerimiz tarafından sağlanabilir. İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünleri orijinal kutusu, ambalajı ve çıkarılmamış etiketi ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak en geç 14 gün içerisinde tarafımıza ulaştırabilmeniz için müşteri hizmetleri destek hatlarımızdan yardım almanız önemlidir.

İade talebi

Talep oluşturmadan ürünlerinizi iade edemezsiniz. Ürünleri tarafımıza ulaşmadan iade etmeniz durumunda iade işlemleri kabul edilmeyecek ve masraflar size ait olacaktır. Ekip arkadaşlarımız size anlaşmalı kargo detaylarını ileteceklerdir ve bu kargo firması dışında yapılan gönderiler kabul edilmeyecektir. Koşullara uygun olmayan ve anlaşmalı kargoyla gönderilmeyen iadelerden dolayı oluşabilecek ek masraflar size ait olacaktır.

İade şartları

  • Whatsapp veya Instagram üzerinden iletişime geçilerek iade talebi oluşturulmalıdır.

  • Ürünlerin kullanılmamış, hasarsız ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir.

  • Ürünlerin dışındaki etiketlerin ve firma etiketlerinin hasar görmemiş olması önemlidir.

  • Ürünler, size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade edilmelidir. İade işlemlerinde, ürünlerin bizlere ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzdadır.

İade edilecek ürünlerin gönderimi

İade edilecek ürünler sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla gönderilmelidir. Diğer kargo firmaları ile gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Bu tür durumlarda oluşabilecek ek masraflar size ait olacaktır.

Değişim talebi

Talep oluşturmadan ürünlerinizi değişim yapamazsınız. Ürünleri tarafımıza ulaşmadan bize göndermeniz durumunda işleminiz kabul edilmeyecek ve masraflar size ait olacaktır. Ekip arkadaşlarımız size anlaşmalı kargo detaylarını ileteceklerdir ve bu kargo firması dışında yapılan gönderiler kabul edilmeyecektir. Koşullara uygun olmayan, anlaşmalı kargoyla gönderilmeyen değişimlerde oluşabilecek ek masraflar size ait olacaktır.

Değişim talebi

  • Whatsapp veya Instagram üzerinden iletişime geçilerek değişim talebi oluşturulmalıdır.

  • Ürünlerin kullanılmamış, hasarsız ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir.

  • Ürünlerin dışındaki etiketlerin ve firma etiketlerinin hasar görmemiş olması önemlidir.

  • Ürünler, size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde gönderimi sağlanmalıdır. Değişim işlemlerinde, ürünleriniz bizlere ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzdadır.

Showroom Alışverişleri

Showroom'dan yapılan alışverişlerde maalesef iade ve değişim hizmeti sunamamaktayız.

Unutmayın, herhangi bir sorunuz veya talebiniz olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

One&Only Ekibi

one-&-only.png
bottom of page